SP ZOZ w Leżajsku na Pielgrzymce Służb Mundurowych i XXV Dożynkach Powiatowych

8 września 2024 r. był kolejnym, intensywnym dniem promocji zdrowia i badań profilaktycznych z jakich można skorzystać w SP ZOZ w Leżajsku.

Tym razem uczestniczyliśmy w Pielgrzymce Służb Mundurowych oraz XXV Dożynkach Powiatowych organizowanych         przez Powiat Leżajski.

Zachęcaliśmy do dbania o zdrowie poprzez rejestrację na bezpłatne badania profilaktyczne: mammografię, cytologię, 40    Plus, pomiar ciśnienia i glukozy.

Pracownicy udzielali informacji na temat dostępnych w szpitalu usług medycznych oraz korzyści wynikających z                  regularnych badań.

Spotkanie z lokalną społecznością było dla nas doskonałą okazją do budowania świadomości zdrowotnej i nawiązania        bliższych relacji z pacjentami.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska i aktywne zainteresowanie swoim zdrowiem!